dummy icon

MobilKredit / Menza Univerzity Palackého
Popis:

Spravujte jednoduše svůj stravovací účet v univerzitních menzách! (původně pouze v menze Univerzity Palackého pomocí předchozí aplikace „Menza Univerzity Palackého“)

Oficiální aplikace pro objednávání jídel v menze. Jde o mobilní alternativu internetového objednávání WebKredit (integrovaného do Portálu UP v případě Univerzity Palackého).

Podporované menzy:

– Univerzita Palackého, Olomouc
– Univerzita Karlova, Praha (od 22.12.2012)
– VŠB - Technická univerzita Ostrava (od 10.1.2013)
– Ostravská univerzita, Ostrava (od 3.5.2013)

Funkce (verze 3.0.0 a výše):

– zobrazení denní nabídky pro zvolené datum a výdejnu
– seznam objednávek a historie účtu
– odhlašování jídel, práce s burzou jídel
– zobrazení fotek jídel (pouze na VŠB)
– zapamatování přihlašovacích údajů
– informace o zůstatku
– informace o otevírací době výdejen
– zapamatování naposledy použité výdejny
– přidání objednávky do kalendáře
– podpora angličtiny (rotter.martinos@gmail.com), němčiny (překladatelka do NJ ​pavla.vestinska@gmail.com) a slovenštiny pro zahraniční studenty
– změna barevného schématu aplikace a další

Novinky:

15.11.2013 Vydána udržovací aktualizace na verzi 3.1.0, která opravuje několik chyb a vylepšuje funkčnost (barva písma počtu verzí, zobrazení ceny, zvětšený název výdejny, do položky v kalendáři se nyní ukládá i typ jídla a výdejna, menší velikost aplikace, lepší podpora Android verze 4.1 a výše, oprava bezpečnostní chyby)
31.5.2013 Vydána obsáhlá aktualizace na verzi 3.0.0, která přidává mnoho nových funkcí jako např. zobrazení fotek jídel, zbývajících porcí, indikace pokud je jídlo v burze nebo zobrazení i jídel, které v danou chvíli z časových důvodů nelze objednat. Také bylo opraveno několik chyb, například FC v některých případech při zrušení objednávky.
28.3.2013 Vydána verze 2.1.0 opravující mnoho chyb a zvyšující stabilitu aplikace. Především jde o opravu chyby, která způsobovala pád při spuštění aplikace z pozadí
12.2.2013 Vydána verze 2.0.9 opravující „Chybu komunikace se serverem“ při zobrazení objednávek nebo historie, zrušeno automatické obnovování nabídky, opraveno několik menších chyb způsobujících FC
10.1.2013 Vydána aktualizace 2.0.5 přidávající podporu pro VŠB - Technická univerzita Ostrava a opravující závažnou chybu způsobující nefunkčnost aplikace (výběr provozovatele) na Android 2.1
22.12.2012 Vydáno několik opravných aktualizací až na verzi 2.0.4, která přidává podporu menz Univerzity Karlovy v Praze. Z důvodu obecnosti nové aplikace byla změněná ikonka aplikace.
12.12.2012 Vydán VELKÝ update na verzi 2.0. přinášející mnoho funkcí navíc, mnoho oprav, podporu více stravovacích zařízení, odhlašování jídel, podporu burzy, možnost zobrazit i jídla na který není dostatek prostředků, snížení datové náročnosti a další - více zde
14.10.2012 Vydána verze 1.3 přinášející mj. podporu ICS a JB zařízení a změnu data pomocí „swipe“
12.10.2012 Po olomouckých výdejnách vylepeny propagační samolepky11.9.2012 Vydána verze 1.2 přinášející mj. podporu angličtiny a němčiny pro zahraniční studenty

Podpora:

Zpětná vazba je důležitá pro další vývoj aplikace a tak jsem připravil následující možnosti. Děkuji předem za použití kterékoli možnosti.

Portál pro podporu
Používejte prosím pro zaslání chyb či žádostí o vylepšení

Mail či jiný kontakt
Používejte prosím pro jiné dotazy

Recenze na Google Play
Ohodnoťte prosím aplikaci na Google Play. Pomůžete tak studentům, kteří by nad instalací aplikace váhali a podpoříte další vývoj aplikace.

Příspěvek
Aplikace není nijak zpoplatněna ani neobsahuje reklamy. Pokud vám aplikace pomohla a chtěli byste podpořit vývoj aplikace, „pozvěte mě na pivo“ (či něco ostřejšího) prostřednictvím PayPalu níže :-) Děkuji.

Screenshoty:


Vybrané uživatelské recenze na Google Play:

Zdenka Simurdova (20.4.2013) Zjednodušilo mi to objednávky obědů aspoň o 100%. Jednoduchá aplikace, která plní, co je třeba.

Jan Skapa (29.3.2013) Vyborna, prehledna a jednoducha aplikace. Orientuju se v aplikaci snaze nez ve webove aplikaci Webkredit.

Tomáš Kukučka (23.3.2013) Výborná aplikace. Krásné a intuitivní UI. Aplikace je rychlá a bezproblémová

Anonymní (8.3.2013) Pět hvězdiček. Nedokážu si představit,že bych jídlo objednavala jinak:)

Martin Hořava (5.3.2013) Skvela a dobre fungujici aplikace. Jinak uz jidlo neobednavam nez pres tuto aplikaci.

Ivo Havránek (18.2.2013) Jednoduche bez zbytecnosti a funkcni. Super!

Barbora Červenková (16. prosinec 2012) Ušetří čas, fronty a je cool. Aplikace je něco jako projev moderny v zaostalém systému. Díky, Lukáši ;-)

Anonymní (26.11.2012) Naprosto intuitivní rozhraní, které funguje bez problémů. Odezva je solidní a ovládání funkční.

Anonymní (19.10.2012) Paráda. Jsem z aplikace nadšená, nemusím chodit si objednávat do menzy a ani sedět u pc, dávám 5. Je opravdu vychytaná, nenašla jsem žádný nedostatek.

Tomáš Musím pochválit výbornou ergonomii aplikace i další její aspekty, například anglickou a německou verzi pro zahraniční studenty či možnost změnit vzhled. Funguje dokonale, s mobilním připojením lze objednat jídlo třeba i pět vteřin před tím, než si ho ve vyzvednete.

Milan Super aplikace. Perfektni funkcnost. Jednoduche ovladani. Mohu jen doporucit!!!

Média:

O aplikaci projevilo zájem regionální zpravodajství České televize, zpravodajství Českého Rozhlasu Olomouc. Článek o aplikaci se také objevil v deníku Právo, v univerzitních novinách, v časopisu studentů UP a na několika internetových serverech.

ČT1 (Události v regionech (Ostrava), 22.8.)
ČT24 (ČT24, Zprávy v 16, 22.8)
Kudykam (příručka pro prváky)
Šumperský a jesenický deník
Český Rozhlas Olomouc
Facebook stránka UP
univerzitní televize
Žurnál UP (tištěný)
Žurnál online
olomouc.cz
topzine.cz
Právo


Stáhnout:

Aplikace je nyní dostupná na Google Play.

Stav projektu

Aplikaci si od 20.7.2012 do 25.11.2012 stáhlo kolem 3500 uživatelů. Na Google Play jsou k dispozici uživatelské recenze. Aplikaci hodnotilo 335 uživatelů, přičemž hodnocení aplikace se pohybuje kolem 4.7 z možných 5.0. Aplikace se nadále vyvíjí.

iOS verze

Aplikace MobilKredit je nově dostupná i pro zařízení s iOS. Bohužel je dostupná pouze pro VŠB-TUO. Pokud máte zájem objednávat z iOS i na jiných univerzitách, obraťte se na správu menz. Pozn. s iOS aplikací nemám nic společného.

Komentáře

Ondra
Zdravím, bude tato aplikace v budoucnu dostupná i pro menzy JČU?
Lukáš Novák
Zdravím, na JČU bohužel používají informační systém, s kterým není aplikace kompatibilní. V nejbližší době to tedy na aplikaci pro JČU nevypadá :(
michal
Tajná aplikace, ale chtělo by to přidat hlavni věc, podle které se rozhodují jestli si dané jídlo objednat a to obrázek jídla. Podobně jako na webu (stravováni.vsb.cz).
Vojech
Bude mit aplikace i obrázky jídel? Děkuji
Lukáš Novák
Vypadá to, že ano. Je to v plánu :-)
Břetislav
Skvělá práce, bude tento skvělý nápad v budoucnu dostupný i na Windows Phone?
Lukáš Novák
V budoucnu nejspíše bude dostupná i pro WP, bohužel ale nyní nedovedu říci kdy. Díky.
Tomáš
Ahoj, plánujete aplikaci i pro iPhone? Dík
Lukáš Novák
Ano, aplikace pro iPhone je v plánu stejně jako pro WP ale nyní nedovedu říci, kdy bude dostupná. Díky


Pro hlášení chyb a žádosti o nové funkce prioritně používejte k tomu určený portál

Přidat komentář


Jméno:
Email:(email nebude veřejně zobrazen)
Text komentáře:
Jaký je rok?